Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia


19
sty 2023

W ramach XXIII Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2022 roku internauci w powszechnym głosowaniu wybiorą Najpopularniejszego Sportowca Roku. Głosowanie potrwa do 29 stycznia 2023 roku (do godz. 23.59).

Zapraszamy do oddania głosu na ulubionego sportowca. Głosować można poprzez stronę sport.um.warszawa.pl/plebiscyt. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w Plebiscycie. Oddany głos należy potwierdzić klikając w otrzymaną na adres e-mail wiadomość.

Zdobycie największej liczby głosów oznacza zwycięstwo i otrzymanie tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone na stronie Plebiscytu oraz w mediach społecznościowych Miasta.

Wśród osób, które oddadzą ważny głos (według „Regulaminu głosowania internetowego”) zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.


11
sty 2023

Projekt Warszawa zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów i Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w hali COS Torwar! Spotkanie z bełchatowską drużyną odbędzie się 22 stycznia, z kolei mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozegramy 4 lutego. Już teraz kup pakiet biletów na oba mecze i zapewnij sobie miejsca w niższej cenie!

Przełom stycznia i lutego oznacza niezwykle emocjonujące domowe starcia dla drużyny Projektu Warszawa, która podejmie dwie uznane siatkarskie marki - PGE Skrę Bełchatów i Grupa Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W związku z rosnącym zainteresowaniem tymi spotkaniami oba mecze zostaną rozegrane w hali COS Torwar, a klub dodatkowo przygotował atrakcyjne pakiety biletów, dzięki którym kibice będą mogli zaoszczędzić nawet 20 złotych i zapewnić sobie najbardziej komfortowe miejsca w stołecznym Torwarze.

Już 22 stycznia w hali COS Torwar zmierzymy się z PGE Skrą Bełchatów. Wielokrotni mistrzowie Polski podobnie jak Projekt walczą o korzystne miejsce w fazie play-off i z pewnością będą groźnym rywalem na stołecznym boisku. W ekipie prowadzonej przez trenera Joela Banksa występują tacy zawodnicy jak m.in. mistrzowie świata Mateusz Bieniek i Grzegorz Łomacz, a na pozycji atakującego nie zabraknie doświadczonego Aleksandara Atanasijevica.

Jeszcze więcej emocji w Torwarze czeka nas 4 lutego, gdy do Warszawy przyjedzie najlepsza drużyna Europy - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski, mimo odejścia z zespołu Kamila Semeniuka, wciąż potwierdzają swoją jakość w tym sezonie walcząc o czołowe miejsca w tabeli PlusLigi. Także w ekipie prowadzonej przez trenera Tomasa Sammelvuo nie brakuje ogromnej jakości, a poza wicemistrzami świata Marcinem Januszem i Aleksandrem Śliwką w składzie kędzierzyńskiej drużyny możemy wyróżnić powracającego po kontuzji Norberta Hubera.

Partnerem Głównym Projektu Warszawa jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.


11
sty 2023

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI AQUA ZUMBY.
ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 13 STYCZNIA 2023 r.

ZAPISY PROWADZONE SĄ INTERNETOWO:
FORMULARZ REJESTRACJI


05
sty 2023

DYSPONUJEMY WOLNYM LOKALEM UŻYTKOWYM Z PRZEZNACZENIEM NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ W OBIEKCIE KRYTEJ PŁYWALNI PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10.

Szczegóły w zakładce KONKURSY


29
gru 2022