Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia


15
lut 2021
Informacja dotycząca pracy obiektów w okresie 12 - 28 lutego 2021 r.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 lutego 2021 r o godzinie 14.00 pracę wznowiła kryta pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00 – 22.00 (ostatnie wejście na pływalnię – godzina 21.00). Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (z wyłączeniem natryskowni i hali basenowej). Przed wejściem na obiekt oraz po wyjściu obowiązuje dezynfekcja rąk – dozowniki środków dezynfekujących umieściliśmy w wejściu głównym oraz przy szatni ogólnej. Na terenie całego obiektu obowiązuje nakaz zachowania dystansu społecznego. W celu jego zapewnienia dystansu ilość osób mogących jednorazowo przebywać na terenie kompleksu ograniczyliśmy do 75%. Czynne są: niecka sportowa, rekreacyjna, brodzik oraz saunarium. „Jaccuzi” pozostaje zamknięte. Widownia pływalni jest zamknięta. Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych 😊.

Lodowisko przy ul. Rokosowskiej 10 jest NIECZYNNE.

Hala sportowa przy ul. Nowowiejskiej 37 b jest udostępniana wyłącznie dla: sportu zawodowego, zawodników pobierających stypendia sportowe, zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpijskiej, uprawiających sport w ramach ligi zawodowej, zawodników uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub Polski Komitet Paraolimpijski i jego członków zwyczajnych, w przypadku szkolenia i współzawodnictwa w sporcie akademickim realizowanym przez AZS, organizatorów kursów i egzaminów w zakresie uprawnień trenerskich lub instruktorskich, o których mowa w ustawie o sporcie oraz egzaminów na patenty żeglarskie i motorowodne oraz licencje motorowodne.


12
lut 2021

Szanowni Państwo,

Informujemy, że przedłużono aktualnie obowiązujące ograniczenia w funkcjonowaniu obiektów sportowych do dnia 14 lutego 2021 r.

W związku z tym kryta pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10 będzie zamknięta.


01
lut 2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Kryta Pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10 zostanie uruchomiona w dniu 12 lutego 2021 r. o godz. 14.00.

Obiekt będzie funkcjonował w reżimie sanitarnym. Widownia pływalni pozostaje zamknięta.


11
lut 2021

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że do dnia 31 stycznia 2021r. kryta pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10  będzie nieczynna.

W związku z wprowadzeniem przez Radę Ministrów1 obostrzeń związanych z udostępnieniem funkcjonowania miejskich ośrodków sportu i rekreacji związanych z wystąpieniem stanu epidemii, skutkującej faktycznym wyłączeniem ich z użytkowania dla klientów indywidualnych oraz części zawodników zrzeszonych w klubach sportowych – uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw interesom warszawskich klubów sportowych, w tym w szczególności ich zawodniczek i zawodników w Warszawie obowiązuje następujący system udostępniania obiektów przez miejskie ośrodki sportu i rekreacji (dla podmiotów uprawnionych zgodnie  z rozporządzeniem Rady Ministrów i w okresie w nim wskazanym).

 

Pływalnie

Poniżej wskazane pływalnie pozostają otwarte dla podmiotów uprawnionych: [stan na 01.02.2020]

Lp. Dzielnica Pływalnia Jednostka Data otwarcia obiektu
1. Białołęka Światowida 56 Białołęcki Ośrodek Sportu OTWARTY
2. Bielany Lindego 20 Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany OTWARTY
3. Bemowo Oławska 3 A Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo od 15.02.2021
4. Praga Południe Kwatery Głównej 13 Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy OTWARTY
5. Praga Północ Jagiellońska 7 Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dz. Praga Północ m.st. Warszawy OTWARTY
6. Śródmieście Polna 7 A Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście OTWARTY
7. Śródmieście Konwiktorska 6 Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA OTWARTY
8. Śródmieście Inflancka 8 Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA OTWARTY
9. Ursus Orląt Lwowskich 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy OTWARTY
10. Ursynów Koncertowa 4 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji OTWARTY
11. Żoliborz Potocka 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz OTWARTY

 

Pozostałe obiekty sportowe (m.in. hale sportowe, boiska sportowe,) pozostają zamknięte dla klientów indywidualnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji w zakresie zasad udostępnienia obiektu hali sportowej OSiR Ochota  zlokalizowanej przy  ul. Nowowiejskiej 37 B  dla podmiotów uprawnionych zgodnie z treścią rozporządzenia Rady Ministrów1 prosimy o kontakt tel. 22 825 24 30 lub mail:

1rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 2316, 2353 i 2430)


02
lut 2021