Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i w trosce o naszych ochockich Seniorów rozpoczynamy kolejne zajęcia. Od 4.10-9.12.2021 r. zapraszamy na „Gimnastykę dla Seniorów”. Od poniedziałku do czwartku, zawsze o godz. 9.30 ćwiczymy w Domach Kultury:

  • poniedziałek, Ośrodek Kultury Ochoty ul. Radomska13/21, sala widowiskowa
  • wtorek i środa, Dom Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8, sala taneczna
  • czwartek, Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75, sala nr 24

 

WSTĘP WOLNY!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy:


27
wrz 2021

AQUA FAMILY

Informujemy, że w dniu 2 października 2021 r (sobota) na krytej pływalni OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10 inaugurujemy zajęcia – AQUA FAMILY.

Jest to propozycja zajęć, stworzona specjalnie dla rodziców z dziećmi w wieku 4 – 6 lat. Ćwiczenia i proste układy taneczne wykonywane są przy dynamicznej muzyce z wykorzystaniem sprzętu i zabawek wodnych. Dodatkowo w trakcie zajęć wprowadzane są różnorodne gry i zabawy dla najmłodszych i ich opiekunów. Dzieci pokochają wodę, taniec oraz ruch.

AQUA FAMILY to wspaniała propozycja rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Serdecznie zapraszamy !!!


20
wrz 2021

OGŁOSZENIE o naborze kandydatów na członków Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

Ogłoszenie skierowane jest do mieszkańców Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy pomiędzy 13 a 20 rokiem życia, którzy uczą się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie innych dzielnic lub poza Warszawą.

Zgłoszenia kandydatów na członków Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym pod adresem https://ochota.um.warszawa.pl/


20
wrz 2021

Ochota na Tenis Stołowy

OSiR Ochota przygotował propozycję dla miłośników Tenisa Stołowego.

W dniu 1 października 2021r. (piątek) w Hali Sportowej OSiR Ochota przy ul. Nowowiejskiej 37b zostaną uruchomione zorganizowane zajęcia Tenisa Stołowego. Będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Jest to idealna okazja zarówno dla osób „stawiających pierwsze kroki” jak i chcących podnieść poziom swoich umiejętności.

Zajęcia będą prowadzone do dnia 17 grudnia 2021r., każdorazowo

  • w poniedziałki w godzinach 18:30 – 20:00 oraz
  • w piątki w godzinach 17:00 – 18:30.

 

Serdecznie zapraszamy !!!


17
wrz 2021

AQUA ZUMBA

Informujemy, że z dniem 1 października 2021 r do oferty krytej pływalni OSiR Ochota wprowadzamy nowe zajęcia – AQUA ZUMBA. Taniec w wodzie pozwala spalić mnóstwo kalorii i ujędrnić ciało, ale także oddziałuje prozdrowotnie na organizm. Polecany osobom z nadwagą, chcącym zadbać o kręgosłup.

AQUA ZUMBA dedykowana jest osobom w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Przeszkodą do uczestnictwa w zajęciach nie jest nawet brak umiejętności pływania, ponieważ zajęcia odbywają się w wodzie o głębokości poniżej linii ramion.

Zapraszamy na niesamowitą zabawę przy gorących latynoskich rytmach!!! Po każdych zajęciach poczujecie się Państwo zrelaksowani i naładowani pozytywną energią.


14
wrz 2021