Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

Informacja dotycząca pracy obiektów w okresie 12 - 28 lutego 2021 r.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 lutego 2021 r o godzinie 14.00 pracę wznowiła kryta pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00 – 22.00 (ostatnie wejście na pływalnię – godzina 21.00). Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (z wyłączeniem natryskowni i hali basenowej). Przed wejściem na obiekt oraz po wyjściu obowiązuje dezynfekcja rąk – dozowniki środków dezynfekujących umieściliśmy w wejściu głównym oraz przy szatni ogólnej. Na terenie całego obiektu obowiązuje nakaz zachowania dystansu społecznego. W celu jego zapewnienia dystansu ilość osób mogących jednorazowo przebywać na terenie kompleksu ograniczyliśmy do 75%. Czynne są: niecka sportowa, rekreacyjna, brodzik oraz saunarium. „Jaccuzi” pozostaje zamknięte. Widownia pływalni jest zamknięta. Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych 😊.

Lodowisko przy ul. Rokosowskiej 10 jest NIECZYNNE.

Hala sportowa przy ul. Nowowiejskiej 37 b jest udostępniana wyłącznie dla: sportu zawodowego, zawodników pobierających stypendia sportowe, zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpijskiej, uprawiających sport w ramach ligi zawodowej, zawodników uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub Polski Komitet Paraolimpijski i jego członków zwyczajnych, w przypadku szkolenia i współzawodnictwa w sporcie akademickim realizowanym przez AZS, organizatorów kursów i egzaminów w zakresie uprawnień trenerskich lub instruktorskich, o których mowa w ustawie o sporcie oraz egzaminów na patenty żeglarskie i motorowodne oraz licencje motorowodne.


12
lut 2021

Szanowni Państwo,

Informujemy, że przedłużono aktualnie obowiązujące ograniczenia w funkcjonowaniu obiektów sportowych do dnia 14 lutego 2021 r.

W związku z tym kryta pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10 będzie zamknięta.


01
lut 2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Kryta Pływalnia przy ul. Rokosowskiej 10 zostanie uruchomiona w dniu 12 lutego 2021 r. o godz. 14.00.

Obiekt będzie funkcjonował w reżimie sanitarnym. Widownia pływalni pozostaje zamknięta.


11
lut 2021

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z pracami konserwacyjnymi obiekt krytej pływalni przy ul. Rokosowskiej 10 w dniu 27.12.2020 r. (niedziela)  będzie nieczynny.


23
gru 2020

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, ze w związku z epidemią koronawirusa lodowisko OSiR Ochota pozostaje nieczynne do odwołania.


20
lis 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, iż niniejsza strona pełni funkcje archiwalne.

Nowa strona internetowa OSiR Ochota dostępna jest pod adresem: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-ochota