Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Informujemy o rezerwacji pływalni
4 grudnia 2022 r. (niedziela)
w godz. 11.00 – 14.00
z uwagi na Mikołajkowe Zawody Pływackie


29
lis 2022

Otwarcie sezonu zimowego na lodowisku pn. Gwiazdka na lodzie

Miejsce: Lodowisko OSiR Ochota, ul. Rokosowska 10, w godzinach: 16:00 – 19:00

Decathlon Reduta zorganizuje wspólną zabawę z dziećmi, w której dzieci otrzymają sportowe gifty, a wśród nich łyżwy, kubeczki do slalomu, czapki, rękawiczki.

Ważnym akcentem tegorocznej edycji  jest możliwość darmowego ostrzenia łyżew. Pierwszych 20 osób otrzyma vouchery na darmowe ostrzenie łyżew. A to wszystko dzięki Decathlon Reduta.

Mikołajki na lodzie poprowadzi dla Państwa konferansjer, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W rytmach dobrej muzyki poprowadzi liczne gry, zabawy i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Całe wydarzenie będzie tak skomponowane, że zarówno dzieci, jak i rodziny będą bawić się doskonale. Impreza będzie miała charakter sportowo – rekreacyjny, ukierunkowany na promocję aktywnego stylu życia.

Nie zabraknie Domku Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj zasiądzie na prawdziwym tronie i będzie oczekiwał wraz ze Śnieżynkami na dzieci, aby złożyć im życzenia mikołajkowe, wręczyć smakołyk i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Lodowisko zostanie udekorowane gwiazdkowo: będą lasery rysujące figury geometryczne na lodzie, reflektory LED podświetlające elementy dekoracji oraz pneumatyczna dekoracja, która wprowadzi uczestników w wyjątkowy, imprezowy nastrój, w tym św. Mikołaj, bałwanki, choinki oraz kolorowe gwiazdy  pneumatyczne.

W programie również: Pokazy Jazdy Figurowej „ICE SHOW ON ICE”, co zagwarantuje niezapomniane wrażenia dIa widzów, animacje, zabawy i konkursy. Niecodzienną atrakcją będzie udział świątecznych postaci, m.in. św. Mikołaja, Śnieżynek i Elfów, które będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zawodach i konkursach. Nadadzą świąteczną atmosferę całemu wydarzeniu, stworzą mikołajkowy klimat. LODOWA OLIMPIADA KONKURENCJE SPORTOWO – REKREACYJNE - blok konkurencji sportowo-rekreacyjnych, dostosowanych dla młodszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych z dziećmi, prowadzonych i komentowanych na bieżąco przez konferansjera tj. lodowe zaprzęgi, toczenie kul śnieżnych, hokejowy bieg zadaniowy, wyścig sumo,  wyścig z prezentem,  budowanie choinki, ubieranie bałwana, wyścigi zimowych łańcuchów,  slalom ze śnieżką, zbieranie bombek.  

Każdy uczestnik otrzyma drobne upominki za udział w konkurencjach sportowych oraz dla uczestników zabawy. Dla łasuchów przygotowane będą cukierki, ciepłe napoje w postaci herbaty, kawy oraz gorącej czekolady. Dodatkową atrakcją będzie fotobudka.

Czekamy na WAS razem z Decathlonem Reduta.

Wstęp wolny.

 


25
lis 2022

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZMIANY SYSTEMU REZERWACYJNEGO KORTÓW TENISOWYCH
PRZY ul. SKARŻYŃSKEGO 6 A

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy dokonać zmiany oprogramowania do elektronicznej rezerwacji obiektu przy ul. Skarżyńskiego 6a (korty tenisowe). Począwszy od dnia 1 grudnia 2022r. elektroniczna rezerwacja będzie możliwa wyłącznie przez system kluby.org

Nowy system zachowa wszystkie swoje dotychczasowe funkcje. Wszystkie dokonane rezerwacje zachowują swoją ważność.

Jednocześnie informujemy, że w dniach od 26.11.2022r. do 01.12.2022r. mogą nastąpić utrudnienia, za które przepraszamy. W tym czasie rezerwacje przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 723 453 243


25
lis 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w dniu 4 grudnia 2022 r.

Komunikat startowy, zapisy i informacje: Pobierz

 


18
lis 2022


07
lis 2022