Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

Projekt Warszawa zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów i Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w hali COS Torwar! Spotkanie z bełchatowską drużyną odbędzie się 22 stycznia, z kolei mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozegramy 4 lutego. Już teraz kup pakiet biletów na oba mecze i zapewnij sobie miejsca w niższej cenie!

Przełom stycznia i lutego oznacza niezwykle emocjonujące domowe starcia dla drużyny Projektu Warszawa, która podejmie dwie uznane siatkarskie marki - PGE Skrę Bełchatów i Grupa Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W związku z rosnącym zainteresowaniem tymi spotkaniami oba mecze zostaną rozegrane w hali COS Torwar, a klub dodatkowo przygotował atrakcyjne pakiety biletów, dzięki którym kibice będą mogli zaoszczędzić nawet 20 złotych i zapewnić sobie najbardziej komfortowe miejsca w stołecznym Torwarze.

Już 22 stycznia w hali COS Torwar zmierzymy się z PGE Skrą Bełchatów. Wielokrotni mistrzowie Polski podobnie jak Projekt walczą o korzystne miejsce w fazie play-off i z pewnością będą groźnym rywalem na stołecznym boisku. W ekipie prowadzonej przez trenera Joela Banksa występują tacy zawodnicy jak m.in. mistrzowie świata Mateusz Bieniek i Grzegorz Łomacz, a na pozycji atakującego nie zabraknie doświadczonego Aleksandara Atanasijevica.

Jeszcze więcej emocji w Torwarze czeka nas 4 lutego, gdy do Warszawy przyjedzie najlepsza drużyna Europy - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski, mimo odejścia z zespołu Kamila Semeniuka, wciąż potwierdzają swoją jakość w tym sezonie walcząc o czołowe miejsca w tabeli PlusLigi. Także w ekipie prowadzonej przez trenera Tomasa Sammelvuo nie brakuje ogromnej jakości, a poza wicemistrzami świata Marcinem Januszem i Aleksandrem Śliwką w składzie kędzierzyńskiej drużyny możemy wyróżnić powracającego po kontuzji Norberta Hubera.

Partnerem Głównym Projektu Warszawa jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.


11
sty 2023

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI AQUA ZUMBY.
ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 13 STYCZNIA 2023 r.

ZAPISY PROWADZONE SĄ INTERNETOWO:
FORMULARZ REJESTRACJI


05
sty 2023

DYSPONUJEMY WOLNYM LOKALEM UŻYTKOWYM Z PRZEZNACZENIEM NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ W OBIEKCIE KRYTEJ PŁYWALNI PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10.

Szczegóły w zakładce KONKURSY


29
gru 2022


28
gru 2022

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do korzystania z łaźni parowej – usterka techniczna została usunięta.


23
gru 2022

Szanowni Państwo,

informujemy, iż niniejsza strona pełni funkcje archiwalne.

Nowa strona internetowa OSiR Ochota dostępna jest pod adresem: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-ochota