Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach. Wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą zajęcia w następujących grupach:

  1. Poniedziałki, środy 17.00 – 18.00  - dzieci w wieku 4 – 12 lat
  2. Poniedziałki, środy 18.00 – 19.00  - młodzież w wieku 13 – 18 lat
  3. Soboty   12.00 – 13.00  - młodzież w wieku 13 – 18 lat
  4. Soboty 13.00 – 14.00  - osoby dorosłe
  5. Niedziela 12.00 - 13.00  - dzieci w wieku 4 – 12 lat
  6. Niedziela 13.00 – 14.00  - osoby dorosłe/młodzież


Do każdej z grup przyjmujemy max. 15 osób.

Startujemy 6 grudnia 2021r. Lodowisko OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10.

Szczegółowe informacje, regulamin i zapisy w kasie pływalni tel. 22 572-90-88.

(obowiązuje zakup bilet u wstępu na lodowisko zgodnie z cennikiem OSiR)


03
gru 2021

ZARZĄD DZIELNICY OCHOTA m.st. WARSZAWY ORAZ OSIR OCHOTA
ZAPRASZAJĄ NA „GWIAZDKĘ NA LODZIE” 

Zapraszamy mieszkańców w każdym wieku wraz z rodzinami do udziału w jedynej w swoim rodzaju zabawie na lodowisku.  Gwiazdkę na lodzie poprowadzi dla Państwa  konferansjer-animator, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W rytmach dobrej muzyki poprowadzi liczne gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Całe wydarzenie będzie tak skomponowane, że zarówno dzieci, jak i rodziny będą bawić się doskonale. Impreza będzie miała charakter sportowo – rekreacyjny, ukierunkowany na promocję aktywnego stylu życia.

Nie zabraknie Domku Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj zasiądzie na prawdziwym tronie i będzie oczekiwał wraz ze Śnieżynkami na dzieci, aby złożyć im życzenia mikołajkowe, wręczyć smakołyk i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Lodowisko zostanie udekorowane gwiazdkowo: będą lasery rysujące figury geometryczne na lodzie, reflektory LED podświetlające elementy dekoracji oraz pneumatyczna dekoracja, która wprowadzi uczestników w wyjątkowy, imprezowy nastrój, w tym św. Mikołaj, bałwanki, choinki oraz kolorowe gwiazdy  pneumatyczne.

W programie również: Pokazy Jazdy Figurowej „ICE SHOW ON ICE”, co zagwarantuje niezapomniane wrażenia dIa widzów, animacje, zabawy i konkursy. Niecodzienną atrakcją będzie udział świątecznych postaci, m.in. św. Mikołaja, Śnieżynek i Elfów, które będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zawodach i konkursach. Nadadzą świąteczną atmosferę całemu wydarzeniu, stworzą mikołajkowy klimat. LODOWA OLIMPIADA KONKURENCJE SPORTOWO – REKREACYJNE - blok konkurencji sportowo-rekreacyjnych, dostosowanych dla młodszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych z dziećmi, prowadzonych i komentowanych na bieżąco przez konferansjera tj. lodowe zaprzęgi, toczenie kul śnieżnych, hokejowy bieg zadaniowy, wyścig sumo, wyścig z prezentem, budowanie choinki, ubieranie bałwana, wyścigi zimowych łańcuchów,  slalom ze śnieżką, zbieranie bombek.  

Każdy uczestnik otrzyma drobne upominki za udział w konkurencjach sportowych oraz dla uczestników zabawy. Dla łasuchów przygotowane będą cukierki, ciepłe napoje w postaci herbaty, kawy oraz gorącej czekolady. Dodatkową atrakcją będzie fotobudka.

Wydarzenie będzie realizowane zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami w celu przeciwdziałania COVID-19. 

 


01
gru 2021

Szanowni Państwo,                                                

W związku z pracami konserwacyjno-remontowymi w dniach 6–7.XII.2021r. saunarium w obiekcie krytej pływalni będzie nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia


30
lis 2021

OSiR Ochota zaprasza do udziału w trzecim i ostatnim w tym roku  turnieju szachowym „Aerobic Umysłu 2021”, który odbędzie się w najbliższą niedziele (21.11.2021r.) w hali sportowej przy ul. Nowowiejskiej 37b. Start o godz. 10.00.

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim, kontrolowanym na dystansie 5 rund w tempie 30 minut dla zawodnika na całkowite zakończenie partii. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne, a dla zwycięzców przewidujemy puchary i nagrody pieniężne, dodatkowe nagrody dla trzech najlepszych pań.

Zapraszamy dorosłych, a szczególnie osoby 50+ zamieszkałe na Ochocie i w Warszawie. Obowiązują wcześniejsze zapisy: Chessarbiter.com

Wszelkich informacji udziela Cezary Domińczak tel. 600 727 357.

 

 


16
lis 2021

Szanowni Państwo,

Już w najbliższą sobotę – 20 listopada 2021 r zapraszamy na drugą edycję turnieju tenisa stołowego „OCHOTA NA TENIS".

Organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota turniej odbędzie się 20 listopada 2021 r. w hali sportowej OSiR przy ul Nowowiejskiej 37b.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8.30 natomiast start turnieju planowany jest na godzinę 9.30. 
Tym razem rozgrywki przeprowadzimy w trzech kategoriach:
    - Młodzik (rocznik 2009 i młodsi),
    - Amator,
    - Open - zawodnicy z licencją
Za miejsca 1-3 puchary i nagrody rzeczowe

Regulamin, zapisy oraz zgody na udział dostępne są tutaj.
Udział w turnieju jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!!!


15
lis 2021