Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

ogłoszenia

BEZPŁATNE* ZAJECIA SZKOLENIOWE Z PODSTAW TRENINGU SIŁOWEGO i KONDYCYJNEGO.

TRENUJ SKUTECZNIE i BEZPIECZNIE!

W programie: REDUKCJA WAGI CIAŁA, BUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ, TRENING SIŁOWY i KONDYCYJNY, SPALANIE TŁUSZCZU, REGENERACJA, ODŻYWIANIE

Specjalne grupy dla MŁODZIEŻY i KOBIET

Wszystkie chętne osoby niezależnie od płci i wieku zapraszamy na cykl zajęć szkoleniowych z podstaw metodyki treningu siłowego i kondycyjnego. Propozycję kierujemy do osób, które chciałyby rozpocząć pracę nad poprawą swojej sprawności, zdrowia i wizerunku, ale nie mają wiedzy jak najlepiej się do tego zabrać.

Najlepiej, czyli najskuteczniej i najbardziej bezpiecznie. Podkreślamy tutaj słowo „bezpiecznie”, ponieważ trening, zarówno sportowy jak i rekreacyjny, jest ingerencją w działanie naszego organizmu. Jeśli jest realizowany niewłaściwie, może nie spełnić naszych oczekiwań, a nawet spowodować kontuzje albo uszczerbek na zdrowiu.

Trening obciąża nasz organizm, dając po odpoczynku wzrost wytrenowania, sprawności, siły, masy mięśniowej, spadek wagi ciała itp., w zależności nad czym pracujemy i jakie ćwiczenia stosujemy. Poprawnie realizowany trening może dać nam pozytywne efekty i satysfakcję. Jednocześnie, mając odpowiednią wiedzę możemy szybciej dochodzić do zamierzonych celów i osiągać trwały efekt naszych działań.

Jeśli czegoś się obawiacie albo macie wątpliwości to powinniście przyjść na te zajęcia.

Rozwiejemy Wasze wątpliwości, obalimy mity i nauczymy Was jak zdrowo, skutecznie i bezpiecznie trenować.

Zajęcia odbywają się w środy, start godz. 19.30.

Informacje i zapisy
Tel.: 602 675 693
E-mail:

Zespół PROGRESS i Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

Zajęcia są współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnica Ochota.

*/ Zajęcia bezpłatne dla mieszkańców Dzielnicy Ochota