Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

imprezy

Relacja z zawodów Karate Kyokushin z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin (11 grudnia 2021)

W sobotę 11 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota przy ul. Nowowiejskiej 37b odbył się Turniej Karate Kyokushin z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin.

Turniej otworzył Pan Rafał Tomala Prezes i czołowy zawodnik klubu. Zawody odbyły się w kilku grupach wiekowych od najmłodszych po weteranów tej dyscypliny sportu. Zwycięzcy zostali wyróżnieni pucharami.

W uroczystości jubileuszu klubu uczestniczyły m.in. władze Dzielnicy Ochota:  Pan Grzegorz Wysocki – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota, Pan Sławomir Umiński – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota, Pani Irena Parzych - Przewodnicząca Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu Rady Dzielnicy Ochota, Pani Joanna Pawłowska- Koper - Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ochota.

Prezes Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin otrzymał  okolicznościowe podziękowanie i upominki za 30-letnią działalność wychowawczą i sportową z życzeniami dalszej owocnego współzawodnictwa sportowego na arenach międzynarodowych  i lokalnych.

Galeria: