Czekaj...

Ośrodek Sportu i Rekreacji
m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota

imprezy

„Powitanie Lata na Basenach” w Parku Szczęśliwickim.

W dniu 26 czerwca 2021 roku. na odkrytej pływalni OSiR Ochota w Parku Szczęśliwickim mieszkańcy Ochoty uczestniczyli w „Powitaniu Lata na Basenach”.

Sezon letni otworzyła pani Dorota Stegienka - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota. Ciepła, ale nie gorąca sobota przyciągnęła liczną rzeszę ludzi spragnionych aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przybyły całe rodziny, które uczestniczyły w licznych konkurencjach rekreacyjno-sportowych. Rywalizowano m.in. w: „nurkowaniu i poszukiwaniu zatopionych skarbów”, „wyścigach mini łódek”, „łowieniu piłeczek”,  „mini piłce wodnej” i wielu innych konkurencjach.  Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody, które wręczały panie Dorota Stegienka – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota oraz Joanna Pawłowska – Koper – Kierownik ZSiR w Dzielnicy Ochota. W konkurencjach rekreacyjno - sportowych startowało ponad 120 uczestników.  Nie zabrakło emocji na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach.

Dopełnieniem aktywności ruchowej był pokaz i wspólny taniec „Zumba Fitness” oraz animacje „AQUA – ZUMBA”. Dla nas największą nagrodą były radość i zadowolenie na twarzach dzieci i ich rodziców.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż niniejsza strona pełni funkcje archiwalne.

Nowa strona internetowa OSiR Ochota dostępna jest pod adresem: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-ochota